18 czerwca 2017
 
openwater

zalewcup

2016
13 sierpień 2012
Klasyfikacje generalne ZalewCup 2012 (Paweł Zapałowski)

Finałowy etap tegorocznej edycji Pucharu w pływaniu na wodach otwartych ZalewCup przyniósł rozstrzygnięcia w klasyfikacjach generalnych na poszczególnych dystansach oraz w klasyfikacji generalnej łączonej. Walka była zacięta do samego końca, gdyż w wielu przypadkach różnice punktowe były bardzo małe. Wysiłek, jaki zawodnicy włożyli w rywalizację, był doskonale widoczny na mecie każdego z wyścigów - ciężki oddech, kłopoty z utrzymaniem równowagi - to wszystko efekt dawania z siebie wszystkiego. Każdemu z uczestników z osobna należą się ogromne podziękowania za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery zawodów, które charakteryzowały się wysokim poziomem sportowym oraz dużą dawką emocji, ale jednocześnie także poszanowaniem zasad fair-play. Gratulujemy wszystkim, a w szczególności najmłodszym adeptom pływania z klubu Barakuda, którzy stawali na starcie ramię w ramię z dorosłymi zawodnikami, nawiązując równorzędną walkę.

Zaktualizowane wyniki są już opublikowane - zapraszamy do analizy.

Jednocześnie podziękowania należą się firmom i instytucjom, bez których ZalewCup 2012 nie mógłby się odbyć. Urząd Miasta Siedlce zapewnił finansowanie imprezy oraz pucharów dla zwycięzców; Foldruk dostarczył banery oraz promował imprezę na telebimach rozmieszczonych w Siedlcach; Zakład Utylizacji Odpadów wsparł finansowo realizację tegorocznego pucharu; siedleckie WOPR zapewniło bezpieczeństwo uczestników. Dziękujemy także partnerom medialnym: Regionalnemu Portalowi Informacyjnemu Podlasie24.pl oraz siedleckiemu portalowi informacyjnemu SPIN.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami na naszym profilu na Facebooku oraz na forum. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za 2 tygodnie na III Triathlonie Siedleckim oraz w przyszłym roku na kolejnej edycji ZalewCup.

 

Joomla SEF URLs by Artio
Sponsorzy

TYR Polska

Stalfa

Partnerzy

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Patronat medialny

Siedlecki Portal InformacyjnyPodlasie 24

Organizatorzy

Nasze imprezy

Triathlon SiedleckiLenie w TerenieZalew Cup