18 czerwca 2017
 
openwater

zalewcup

2016
10 czerwiec 2012
Pierwsze zawody z cyklu 2012 za nami (Paweł Zapałowski)

Zalew Cup - 10 czerwca 2012Dziękujemy wszystkim zawodnikom, których nie przeraziła prognoza pogody na weekend (jak zwykle nietrafiona ;)) i którzy zjawili się licznie na starcie pierwszych zawodów z serii pucharu w pływaniu w wodach otwartych Zalew Cup 2012. Na każdym z dystansów byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji i wysokiego poziomu sportowego uczestników. Największych emocji tradycyjnie dostarczyła sztafeta rozegrana na sam koniec. Zmęczenie po czterech wyścigach nie przeszkodziło w dobrej zabawie i walce aż do końca. Tak trzymać!

Pierwsze koty za płoty. Jak to mówią: "nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi" - i tym razem padło na nas. Niezamierzenie wprowadziliśmy trochę zamieszania przy organizacji wyścigu na 200m - całe szczęście błąd został dostrzeżony i zawody przebiegły w zgodzie z regulaminem. Mamy też nadzieję, że drobny chaos przy ogłaszaniu wyników nie zniechęci Was do wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Najbliższa już za tydzień!

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie uwagi, które nam przekazaliście w trakcie i tuż po zawodach. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem leniwce@leniwce.pl lub na naszej oficjalnej stronie na Facebooku. Liczymy się z Waszymi opiniami, bo przecież organizujemy ten cykl właśnie dla Was.

Zajrzyjcie tu jutro - wyniki i pierwsze zdjęcia będą już na Was czekać.

Joomla SEF URLs by Artio
Sponsorzy

TYR Polska

Stalfa

Partnerzy

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Patronat medialny

Siedlecki Portal InformacyjnyPodlasie 24

Organizatorzy

Nasze imprezy

Triathlon SiedleckiLenie w TerenieZalew Cup