18 czerwca 2017
 
openwater

zalewcup

2016
15 lipiec 2013
Znamy zwycięzców (Paweł Zapałowski)

ZalewCup 2013Wczorajsza aura nie zachęcała do stanięcia na starcie finałowego etapu ZalewCup 2013. Do samego końca nie byliśmy pewni frekwencji, więc tym bardziej solidna grupa kilkudziesięciu śmiałków chcących walczyć o punkty do generalki do samego końca nas ucieszyła. Czym bliżej zawodów, tym słońce śmielej wyglądało zza chmur. Wyścig sztafetowy odbywał się już przy bardzo przyjemnej pogodzie, co dodawało uroku tej, bądź co bądź, zabawie.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy przez trzy etapy zmagali się z pływaniem w wodach otwartych. Tegoroczna edycja to solidne doświadczenia dla wszystkich - wysoka frekwencja sprawiała, że szczególnie krótkie dystanse były bardzo dynamiczne i ich dobre popłynięcie wymagało nie lada sprawności, refleksu i odporności na stres. Zdobyte szlify na pewno zaprocentują w innych startach, także triathlonowych.

Cieszy nas także coraz większa chęć do próbowania swoich sił na wszystkich dystansach każdego etapu. W tym roku kilkadziesiąt osób zdecydowało się na takie wyzwanie, co zgodnie z regulaminem nagrodziliśmy dodatkowymi punktami.

Od wczoraj dostępne są już aktualne wyniki, a dzisiaj pojawiły się też już pierwsze zdjęcia. Zachęcamy do podejrzenia i zgłaszania ewentualnych uwag. Zwycięzcom etapu oraz liderom klasyfikacji generalnej serdecznie gratulujemy.

W poszczególnych kategoriach najwięcej punktów w generalce uzbierali:

  • Patrycja Dmitrowicz, UKS 8 Siedlce
  • Jakub Oszal, UKS 8 Siedlce
  • Olga Olejnik
  • Mateusz Sterczewski, Barakuda
  • Ewa Skolimowska, Drużyna Gandalfa
  • Jakub Bielecki, WTT
Joomla SEF URLs by Artio
Sponsorzy

TYR Polska

Stalfa

Partnerzy

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Patronat medialny

Siedlecki Portal InformacyjnyPodlasie 24

Organizatorzy

Nasze imprezy

Triathlon SiedleckiLenie w TerenieZalew Cup